Predaj chatky v osade Pokrok - Veľmi VEĽMI spokojný… vrelo odporúčam.
Predaj bytu na Sídlisku III - Veľká vďaka za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti v období, keď to nebolo ľahké ...
Predaj bytu na Sídlisku II - Klaudo je môj priateľ z predchádzajúcej práce. Obchod prebehol bez problémov všetko išlo hladko, jeho prístup bol profesionálny. Jeho služby budem odporúčať.
Predaj 2 izbového bytu v centre - Maximálna spokojnosť.
Predaj domu v Slovenskej Volovej - O realitke som sa dozvedela od známych.Pracovník realitky bol príjemný a ochotný mi pomôcť s predajom domu. Všetko prebehlo v poriadku i keď mal s tým hodne práce. Preto mu chcem z celého srdce poďakovať, že to tak dobre zvládol.
Predaj bytu v Humennom - Se službami pana Danicse jsem byl velmi spokojen, spolupráce dopadla na jedničku. Během celé doby se mi věnoval, byl mi vždy k dispozici, vše ochotně vysvětlil, obstara veškerou administrativu a po celou dobu prodeje, mi ve všem radil. Prodej nemovisti proběhl velmi rachle a nad očekávání dobrě. Pana Danicse - realitního makléře mohu všem doporučit. Ješte jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěchu.
Predaj domu v Udavskom - Mala som záujem o predaj nehnuteľnosti - rodinného domu v spoluvlastníctve. O firme som sa dozvedela od rodinného príslušníka - spoluvlastníka domu. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol Veľmi korektný a profesionálny. Pracovník firmy previedol obhliadku nehnuteľnosti, zdokumentoval nehnuteľnosť - foto, video a následne ponuka s presným popisom a videodokumentáciou bola zverejnená na rôznych internetových portáloch a tiež vývesnej tabuli firmy v Humennom. Pravidelne ma informoval o priebehu predaja. so službami spoločnosti Tatranet Real sme boli nanajvýš spokojní.
Kúpa bytu v centre Humenného - Pristup realitnej kancelarie Tatranet Real, konkretne pana Danicsa bol profesionalny. Komunikacia bola efektivna a promptna a cela realizacia kupy nehnutelnosti prebehla bezproblemovo a v predpokladanom casovom horizonte. Dakujem za poskytnute sluzby a pozitivnu skusenost s Tatranet Real.
Predaj bytu na ulici Osloboditeľov - Predaj nášho bytu s p. Danicsom prebehol veľmi profesionálne. Byt sa predal a všetko zariadil p. Danics, čo sa týka komunikácie, dokumentov bol vždy ochotný a čo bolo pre nás plus - my sme boli pri predaji už na území inej republiky EU. Spoľahlivosť, profesionalita vďaka realitnej kancelárie Tatraet Real a jej pracovníka sme mali priebeh obhliadky a predaja bytu na profesionálnej úrovni. Prajem realitnej kancelárii veľa pracovných úspechov a spokojných klientov.
Predaj domu v Lieskovci - Pán Danics, spolu s manželom a celou mojou rodinou by sme sa Vám a Vášmu Teamu radi poďakovať za Vašu pomoc a úsilie, ktoré stte nám preukázali pri predaji nášho domu. Veľmi si to vážime. Prajeme Vám veľa profesionálnych a osobných úspechov.
Predaj domu na Wolkerovej ulici - Chcela by som Vám poďakovať za spoluprácu, pozornosť a trpezlivosť, ktorú ste venovali predaju našej nehnuteľnosti. Vašu realitnú kanceláriu som našla náhodou cez internet. Bola som veľmi rada, že mi p. Danics dal odpoveď a ponúkol svoje služby. Teraz to už môžem priznať, hneď som mala dôveru a ani na chvíľu som nepochybovala o tom, že som vybrala toho správneho človeka. A neľutujem to. Práve naopak. Napriek prekážkam a neočakávanej sanitárnej situácii bol stále prítomný a pripravený zodpovedať na mnohé otázky z mojej strany. Priebeh predaja sa síce predĺžil, ale dnes je to už za nami a myslím, že všetky zúčastnené strany sú spokojné a našli zaslúžené zadosťučinenie. Ďakujem z celého srdca za pomoc (sama by som si na diaľku ťažko poradila) a prajem do budúcnosti veľa priaznivých akcií.
Predaj bytu v centre - S realitnou kanceláriou Tatranet Real máme spoluprácu už vyše 15 rokov. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie bol tradične proaktívny a ústretový. Aj keď vzhľadom na súčasnú situáciu na realitnom trhu sa ponuka zrealizovala až po 7 mesiacoch, sme vďační za profesionálny prístup, operatívne informácie o situácií v predaji v regióne ako aj promtnú reakciu na zníženie ceny s cieľom osloviť váhajúcich zákazníkov. So službami sme boli tradične spokojní.
Predaj bytu v Radvani nad Laborcom - p. Danicsa som kontaktovala na základe online preferencii. So službami spoločnosti Tatranetreal pri predaji bytu som bola nadmieru spokojná. Profesionalita, ústretovosť a veľmi milý prístup p. Danicsa zabezpečila bezproblémové sprostredkovanie obchodu, inzercia, obhliadky, priebežné informovanie o priebehu predaja, vrátane vypracovania dokumentácie súvisiacej s predajom. Spoločnosť Tatranetreal a p. Danicsa ako makléra vrelo odporúčam.
Kúpa bytu, Sídlisko III - Trošku som sa obával kúpy 1,5 izbového bytu cez realitku. Bola to moja prvá kúpa. Táto realitná agentúra ma milo prekvapila, ma veľmi seriózny prístup, všetko vybavené rýchlo, všade dohodnutý presný termín a čas . Či už v banke, na katastri, na Energobyte... Všetko išlo plynule bez akýchkoľvek komplikácií. Je vidno, že je to agentúra, ktorá je na trhu už veľa rokov. Môžem len odporučiť. Ja som bol v kontakte s pánom Klaudiusom Danicsom.
Kúpa domu v Slovenskej Volovej - Prístup realitného makléra bol veľmi profesionálny. Obchod prebiehal zručnou komunikáciou. Služby realitky boli profesionálne a priateľské.
Kúpa bytu na Sídlisku II - Prístup realitného makléra bol profesionálny, realizácia celého obchodu prebehla dobre, so službami sme boli spokojní.
Kúpa chatky v osade Poniklec - Ľudský prístup, korektný, vrelo odporúčam. Takto si predstavujem komunikáciu s klientom. 100 %.
Predaj domu v Kamenici nad Cirochou - Z celým sprostredkovaním predaja sme boli veľmi spokojní, už dávnejšie sme klienti p. Danicsa. Realizácia celého obchodu prebehla veľmi dobre.
Kúpa domu v Kamenici nad Cirochou - O ponuke sme sa dozvedeli cez internet. Napriek problému s úverom, bolo všetko ukončené k spokojnosti. Ďakujeme, odporúčame.
Predaj bytu na ulici Osloboditeľov - Riešila som predaj bytu a k spolupráci s kanceláriou TatranetReal som sa dostala na základe odporúčania bývalých klientov. Prístup p. Danicsa bol v každom ohľade na vysokej profesionálnej úrovni. Po prejavení záujmu kupujúceho o nehnuteľnosť, prebehlo celé konanie rýchlo a k mojej spokojnosti. Služby realitnej kancelárie vrelo odporúčam.
Predaj chatky v osade Poniklec - Vašu spoločnosť som našiel na internete, preveril som si pobočku aj referencie. Prístup makléra bol super. Celý obchod prebehol rýchlo a bezproblémovo. So službami som bol spokojný. Vynikajúci prístup a odbornosť.
Predaj domu na ul. Iljikčana - Potrebovala som predať rodinný dom a k spolupráci s p. Danicsom som sa dostala na odporúčanie príbuznej, ktorá bola spokojná s jeho službami. Prístup p. Danicsa bol profesionálny a zároveň ľudský. Mali sme počas celej realizácie dostatok informácií o jej priebehu, ako boli inzeráty a záujemcovia. Veľmi dobre prebiehali obhliadky domu s potencionálnymi kupujúcimi. P. Danics nám stále dobre poradil. Realizácia predaja domu prebehla úspešne. Nakoľko išlo o starší rodinný dom, predal sa do roka od podpísania zmluvy s Vašou spoločnosťou. So službami som bola veľmi spokojná. Budem Vašu spoločnosť len odporúčať.
Predaj domu na Jasenovskej ulici - Aspoň takto Vám chcem ešte raz poďakovať. Dom sa predal k spokojnosti oboch strán - kupujúcej aj predávajúcej, za čo veľmi pekne ďakujeme pracovníkom realitnej spoločnosti, ktorí odviedli perfektnú prácu, boli milí a ochotní. Sme Vám aj celému kolektívu veľmi vdacní a prajeme veľa úspechov, nech sa Vám darí. Pekny deň
Úver na kúpu bytu - Realitnú kanceláriu Tatranet Real mi odporučil známy. P. Danics mi pomohol pri získaní úveru na kúpu bytu a pri samotnej realizácii. Jeho prístup bol profesionálny a vo všetkom mi ochotne poradil. Vďaka jeho prístupu cela transakcia prebehla hladko a úspešne. So službami Tatranet Real som bol veľmi spokojný a vrelo odporúčam.
Predaj domu na Štúrovej ulici - S prístupom pána Danicsa som bola nadmieru spokojná. Je to profesionál, ktorý sa plne venoval predaju našej nehnuteľnosti a pravidelne s nami komunikoval. P. Danics bol profesionálny, ochotný, priamy, obetavý. Realizácia celého obchodu prebehla v poriadku - p. Danicsa zabezpečil obhliadky, komunikáciu s nami a nakoniec úspešný predaj. So službami p. Danicsa sme boli nadmieru spokojní, budem ho ďalej odporúčať známym.
Kúpa domu na Jasenovskej ulici - Som spokojný s kúpou, aj s Vašim prístupom.
Všetky transakcie riešim cez p. Danicsa. Jeho prístup je profesionálny, vie odborne poradiť, ako vždy. Nikdy nesklamal, ústretový aj o polnoci :)
Predaj domu v Brestove - Nahoda ma zaviedla do Vasej realitky v Humennom. Uz prvy kontakt s panom Danicsom bol pozitivny. Kompetentne ma informoval ako prebieha predaj nemovitosti pomocou TatranetReal. Hned sa mi to pozdavalo takze sme onedlho uzavreli zmluvu. Za cely cas az po predaj domu bola spolupraca s panom Danicsom aj s jeho kolegom panom Bodnarom na vynikajucej urovni. So sluzbami som bola maximalne spokojna a samozrejme, ze budem Tatranet Real odporucat aj inym zaujemcom.
Predaj bytu na Sídlisku pod Sokolejom - Predávali sme byt a o realitke TatranetReal sme sa dozvedeli od priateľov. Všetko bolo na jedničku s hviezdičkou.
Predaj pozemku v Kamenici nad Cirochou - Potreboval som zrealizovať predaj pozemku. K realitnej kancelárii som sa dostal už pred pár rokmi, kde sme spolupracovali pri predaji rodinného domu a bol som s vykonanou prácou p. Danicsa spokojný. Jeho prístup bol vynikajúci a profesionálny. Realizácia predaja nehnuteľnosti prebehla bez problémov a v rámci možností za krátky čas. So službami spol. Tatranet Real som bol nad mieru spokojný. Profesionálny prístup, ústretovosť, komunikácia medzi realitnou kanceláriou a klientom počas celého priebehu predaja nehnuteľnosti. Môžem ostatným len odporučiť.
Kúpa garáže na Sídlisku III - S Vašou spoluprácou som veľmi spokojný a ďakujem za ňu veľmi pekne.
Kúpa pozemku v Závadke - Páči sa mi, že sa vaša realitka zaujíma o klienta aj po kúpe nehnuteľnosti. Prístup pracovníkov veľmi dobrý, makléri boli veľmi milí a pohotoví. Bol som nadmieru spokojný najmä s rýchlym procesom kúpy a včasným reagovaním zo strany realitky.
Predaj 4 izbového bytu na Sídlisku IIA - Na základe môjho inzerátu v TV Humenné mi p. Danics ponúkol pomoc pri predaji bytu cestou Vašej spoločnosti. Hneď pri prvej obhliadke bytu p. Danics pristupoval k práci iniciatívne, preto som prenechal iniciatívu predaja na vašu spoločnosť. Pri konkrétnom predaji p. Danics vybavil všetky náležitosti spojené s predajom, takže predaj bytu prebehol bez problémov.
Kúpa domu v Medzilaborciach - Pán Danics odviedol doslova ukážkovú prácu. Rýchlá a jednodznačná komunikácia v rovine faktov. Mám viac skúseností s nákupom a predajom nehnutelností (CZ,SK), dokážem ocenit dobrého makléra. Pán Danics odviedol výbornú prácu, veľká spokojnosť.
Kúpa bytu v centre - Ďakujem pekne za všetko.
Predaj bytu v centre - Dobrý deň, ďakujeme za spoluprácu. Pekný deň
Predaj bytu - Sídlisko I, Humenné - RK TatranetReal som navštívila na odporúčanie môjho známeho, keď som chcela predať byt. Realizácia predaja bytu prebehla bez problémov, spolupráca medzi realitným maklérom a zúčastnenými stranami bola veľmi dobrá. Prístup Vášho zamestnanca bol ústretový, profesionálny, vystupovanie príjemné. So službami Vašej spoločnosti som bola spokojná a ak budem mať príležitosť, odporučím Vašu spoločnosť svojim známym.
Predaj pozemku na Lieskovčíku - So spoločnosťou Tatranet Real sme spolupracovali pri predaji nášho stavebného pozemku. Celý proces vrátane realizácie predaja prebehol veľmi hladko. Služby spoločnosti Tatranet Real a pána Danicsa boli na vysokej profesionálnej úrovni a s ich službami sme boli veľmi spokojní.
Kúpa pozemku - pod Sokolejom - P. Danics s nami komunikoval od začiatku až do úspešného konca. Bol ústretový, ochotný a hlavne pripravený vysvetli čo sme potrebovali. Realizácia obchodu prebehla profesionálne a na úrovni. Keďže sme obchod dotiahli do úspešného konca, so službami TatranetReal sme boli spokojní. Veľmi vysoko hodnotím samotný proces kúpy-predaja, všetko bolo na čas pripravené aj zrealizované a informovanosť o stave vkladu - kedy bol podaný, urobený zápis.
Predaj bytu na Sídlisku I - Dobrý deň! Keďže nebolo možné pohnúť s predajom bytu po mojej matke, požiadal som splnomocnenca/bratanca/, aby sa obrátil na patričné adresy a myslím, že mal šťastnú ruku, lebo ľady sa veľmi rýchlo pohli, ihneď sa kontaktoval p. Danics, zaslal potrebné formuláre na plné moci, všetko ostatné už potom bolo na bratancovi v mieste bydliska. Prístup pracovníka realitky a spôsob realizácie celého procesu hodnotím veľmi pozitívne, bol som priebežne informovaný a moje hodnotenie je jednoznačne: výborné!
Kúpa domu v Zubnom - Dobrý deň,bola som veľmi spokojná s vašimi službami a ďakujem za spoluprácu, nech sa vám darí.
Predaj pozemku v Kamenici - Potreboval som predať stavebný pozemok a Vašu realitku som si našiel na internete. Prístup Vašich pracovníkov bol veľmi príjemný a pracovali s maximálným úsílim. Realizácia obchodu prebehla úspešne a myslím, že k obojstrannej spokojnosti. So službami spoločnosti Tatranet Real som bol spokojný a za spoluprácu ďakujem
Predaj družtevného bytu - Hrnčiarská, Humenné - Chcem Vám vyjadriť moje veľké poďakovanie za Vašu vysokú profesionalitu a Váš skvelý prístup ku klienovi.
Kúpa bytu v Košiciach - Pri predaji svojho bytu a kúpe nového, sme hľadali ponuky na internete cez www.reality.sk. Byt, ktorý nás oslovil bol v ponuke Vašej realitnej kancelárie. Pracovníci boli ochotní rýchlo riešit vzniknuté situácie a poradiť. Obchod prebiehal zložením finančnej zábezpeky v banke a po predaji nášho pôvodného bytu následný doplatok. So službami spoločnosti Tatranet Real sme boli spokojní.
Predaj bytu pod Sokolejom - Išlo o predaj bytu. Našiel som Vás v internete. Pán Klaudius Danics sa o všetko postaral. So službami pána Danicsa a Vašej spoločnosti sme boli veľmi spokojní.
Kúpa domu v Udavskom - Dobrý deň p. Danics. Chcem Vám poďakovať za Vašu snahu a za rýchle vybavenie dokladov a prepisu a všetkého čo k tomu patrí. Hlavne sa chcem poďakovať p. Bodnárovi za jeho veľkú snahu a aj za to, že ma stále informoval s novými ponukami, stále bol presný pri stretnutiach, milý a a vedel aj pochopiť každého situáciu. Týmto chcem poďakovať Vašej spoločnosti Tatranetreal a popriať veľa predaných bytov a domov.
Kúpa domu v Udavskom - Ďakujeme za všetko, prajem pekný zvyšok dňa.
Kúpa domu v Jasenove - Kupovali sme dom, maklér zastupoval predávajúcich. Jeho prístup bol profesionálny, realizácia obchodu prebehla bez problémov. So službami TatranetReal sme boli spokojní.
Predaj bytu - pod Sokolejom - Po nepríjemnej rodinnej udalosti sme potrebovali predať byt v Humennom. Nakoľko moja sestra sa p. Danicsom už poznala dlhšie, tak sme sa rozhodli ho osloviť, či by nám nepomohol. Už naše prvé neoficiálne stretnutie bolo veľmi príjemné a korektné. Keď nastala situácia, že ideme resp. môžeme byt predávať, tak sme opäť oslovili. každé jedno stretnutie prebiehalo na vysokej profesionálnej úrovni. Ochotne vysvetlil všetky všetky možnosti a použil aj skúsenosti z praxe. Celý predaj bytu i keď sme vedeli, že je to veľmi ťažké, výborne manažoval a boli sme veľmi dobre informovaní. Nakoniec k predaju bytu došlo a boli sme veľmi spokojní, že celý predaj bol vďaka veľkému úsiliu uvedeného pána zrealizovaný. Do ďalšej činnosti prajem veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov a aby boli všetci jeho klienti takí spokojní ako my. Bol som veľmi spokojný a prajem každému zákazníkovi aby mal také šťastie ako sme mali my.
Humenné - kúpa pozemku - S poskytnutými službami RK Tatranet Real /Humenné/ sme veľmi spokojní a preto sme služby využili opakovane a predpokladáme využitie aj v budúcnosti. Osobne si vážime prístup obidvoch real. maklérov, ktorí boli ochotní sa nám venovať aj v mimopracovnom čase.
Predaj bytu - Sokolej Humenné - Realitnú spoločnosť TatranetReal hodnotím veľmi dobre, pán Danics má dobré realitné skúsenosti, má dobré organizačné schopnosti, slušné a korektné vystupovanie. Odborné vedomosti p. Danicsa ovplyvnili priebeh realizácie celého obchodu - kúpy a predaja nehnuteľnosti. Vo svojej práci bol korektný, precízny, spravodlivý. Odporúčam aj iným klientom makléra p. Danicsa. I keď predaj tejto nehnuteľnosti sa zdal ťažký, p. Danics bol šikovný a realizácia celého obchodu prebehla pomerne rýchlo a bez komplikácií.
Príprava prevodu nehnuteľnosti (poskytnutý servis) - Môj brat s Vami pracoval v minulosti a dôveruje Vám. Prístup bol veľmi ústretový, promtný, profesionálny a boli trpezliví. Realizácia celého obchodu prebehla bez problémov, na všetky otázky som dostal fundovanú odpoveď. So službami som bol veľmi spokojný a určite by som ich v budúcnosti rád využil.
Kúpa pozemku - Kvalita, rýchlosť, ochota. Hlavne žiadne naťahovačky a zbytočné ťahanie peňazí z vreciek klienta. Klient Presne vie za čo platí. Vy iba vyložíte nohy a všetko ostatné necháte na nich... Dozvedel som sa o Vašej agentúre prostredníctvom internetu. Prístup bol veľmi dobrý, som nadmieru spokojný. Spolupráca so spoločnosťou TatranetReal prebehla rýchlo a kvalitne, pri velmi malom čase ktorý mnou bol poskytnutý. V priebehu niekoľkých dní bolo všetko vybavené. Som veľmi rád že ste to tak šikovne vybavili pre mňa bezo mňa:)
Predaj domu v Udavskom - Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie predaja. Boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami a želáme Vám ďalšie úspechy.
Predaj areálu bývalého poľnohosp. družstva v Lukačovciach - O spoločnosti Tatranetreal som sa dozvedel z internetu. Prístup p. Danics bol veľmi dobrý a profesionálny. Realizácia celého obchodu prebehla podľa očakávaní, dobre. So službami spoločnosti sme boli spokojní.
Hypotéka v Bratislave - O p. Danicsovi som sa dozvedel od svojho známeho. Jeho prístup bol iniciatívny a profesionálny. Realizácia celého obchodu prebehla bez problémov a so službami som bol nadmieru spokojný. Servis bol profesionálny bez potreby "naháňať" poradcu. Bol som oboznámený s najvýhodnejšími podmienkami v mojej situácii. Ďakujem ešte raz.
Predaj bytu v Bratislave - Riešili sme predaj bytu v Bratislave. Sprostredkoval ma rodinný príslušník. Prístup pracovníkov realitnej kancelárie v Humennom aj Bratislave bol veľmi ústretový. Realizácia celého obchodu prebehla bez akejkoľvek komplikácie, veľmi rýchlo, k mojej spokojnosti. So službami spoločnosti Tatranet Real som bola nadmieru spokojná.
Predaj bytu na Sídlisku III - Vážený pán Danics, na adresu Vašej spoločnosti nemáme žiadne pripomienky. So spoluprácou Vašej spoločnosti sme boli nadmieru spokojní počas celého predajného procesu. Takže Vás môžme vrelo odporúčať ďalším klientom, ktorí vyjadria záujem o predaj nehnuteľnosti. Na záver Vám Ďakujeme a prajeme veľa úspechov v činnosti.
Kúpa bytu Sídlisko I - O Vašej spoločnosti sme sa dozvedeli pri kúpe bytu. Maximálne sme boli spokojní so spoluprácou Vášho makléra p. Danicsa. Svoju prácu si odviedol výborne, všetko mal vopred pripravené, zorganizované na profesionálnej úrovni. V prípade potreby určite využijeme jeho služby. Ďakujeme.
Predaj bytu na Sídlisku I - Mali sme záujem predať byt. O Tatranet-e sme sa dozvedeli v inzeráte v miestnych novinách a ďalej na internete. Predaj bytu bol v tejto ťažkej dobe pomerne dosť náročný aj vzhľadom na pomerne vysokú cenu bytu na realitnom trhu. Napriek tomu náš realitný maklér p. Klaudius Danics zachoval zdravú obchodnícku trpezlivosť a aj to nás doviedlo k úspešnému predaju. Od vyplatenia zálohy vážnym záujemcom cez samotnú realizáciu obchodu a podpísania samotných zmlúv až po pripísanie financií na náš účet ubehol veľmi krátky čas. Spokojnosť bola preto na všetkých troch stranách :-)

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov